YURT İÇİ TURLAR - LAVANTA - SALDA PAMUKKALE TURLARI - Pelerin Tur Yurt İçi Yurt Dışı Turlar, Otel ,Uçak Bilet 05 07 2019   Tarihinde TAMAMLANMIŞTIR.

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:20 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
22:25 Kartal Köprüsü Altı 
22:45 Çayırova Mc Donalds Önü
23:15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı
23:45 Sakarya Kent Meydanı

TUR TARİHLERİ : 5-7 TEMMUZ / 12-14 TEMMUZ / 26-28 TEMMUZ  / 

LAVANTA-SALDA-PAMUKKALE TURLARI

1 GÜN:

Bir grup kadının inadı ve çabasının eseri olan lavanta tarlaları Isparta’nın Keçiborlu İlçesi 250 nüfuslu Kuyucak köyü yerli yabancı birçok misafire ev sahipliği yapıyor. Köyün kazandığı popülariteden ötürü köy halkını çiftçiliğin yanı sıra turizme yönlendirmiş. Binlerce dönümlük lavanta tarlaları arasında dolaşırken Köy meydanında kurulan stantları, yemekler, lavantalı ürünleri satışlarını göreceksiniz. Günün yarısını bu muhteşem köyde geçirdikten sonra süt beyazı kumsalına sahip Salda Gölü’ne gidiyoruz Maldivleri andıran Salda Gölü’nde serbest zaman veriliyor. Belirlenen saatte hotelimize doğru yola çıkılıyor. Konaklama ve akşam yemeği hotel de.

Lavin Hotel http://www.lavinotel.com/

2 GÜN

Sabahın ilk ışıkları ile rehberimizin eşliğinde Hierapolis Antik kentte gidiyoruz büyük bir alana kurulmuş olan kentte Hierapolis antik havuz giderken kaynağından bir avuç su içmeyi ihmal etmeyin. Hierapolis Arkeoloji Müzesi ziyaretimizden sonra misafirlerimize toplanma saatini verip serbest zaman bırakıyoruz. Toplanma saatine kadar istediğiniz zaman Pamukkale travertenlerinden aşağı inebilirsiniz. Turumuzu burada noktalayıp dönüş yoluna geçerken PELERİN TUR ile bir sonraki gezi ve organizasyonlarda buluşmak temennisiyle hoşçakalın.

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER             

* Lüks Araçlarla Ulaşım

* 1 Gece Otel Konaklaması                                        

* 1 Akşam Yemeği( Açık Büfe veya Set Menü)

* 1 Sabah Kahvaltısı(Açık Büfe)

* Rehberlik Hizmeti

* Zorunlu Seyahat Sigortası

* Pelerin Tur araç içi ikramlar

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* İlk Sabah Kahvaltısı

* Öğlen Yemekleri

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Tüm Kişisel Harcamalar

* Yemeklerde İçecekler

Single oda farkı ; Tek katılan katılımcılar bir başka katılımcı ile oda birleştirilmesi yapılmaz. Single oda farkı 60 ₺' dir.

 2-5 Yaş = 150 TL / 7-11 Yaş = 250 TL

Müzekart Nedir?
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara,Nevşehir,Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler Müzelere ücretsiz giriş yapmaktadır.

 

Rota: İzmit- Isparta Koyucak Köyü (586 km), 1 Gün Toplanan Mesafe (216 km), 2 Gün Toplanan Köyü (25 km), Pamukkale –İzmit (521 km)

Toplam: 1348 km

 

 

BİLGİLENDİRMELER

  • Konaklamalı turlarımız yarım pansiyon olup (sabah kah. ve akşam yemeği dahil) öğle yemekleri extradır.
  • Turlar da kullanılacak araçlar kişi sayısına göre belirlenmektedir.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
  • Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
  • Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
  • Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Pelerin Tur’un sorumluluğu yoktur.
  • Tur Rehberimiz Hava koşullarına ve Tur Gidişatına göre Tur Programını Değiştirebilir.Firmamız hava koşulları, olağan dışı gelişmeler vb. durumlarda konaklanacak oteli/otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

Otobüsler ; 15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi - . MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi

46-54 kişi MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna ,Neoplan Tourliner-Cityliner

 

İPTAL VE DEVİR ŞARTLARI

PELERİN TUR yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı konaklamalı turları gezi başlangıcından 3 gün öncesine kadar,Günübirlik Turları 1 Gün Öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Konaklamalı Turlarda Tüketici rezervasyonunu başlangıç tarihine En Geç 5 gün kala iade etme hakkına sahiptir. Sonrasında yapılan iptallerde gezi ücreti PELERİN TUR tarafından iade edilmemektedir..

PELERİN TUR tüketicinin başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ödeme yapılamaz. Günübirlik Tur Satışlarında Tüketici Aldığı Turu Koşulsuz Şekilde Tur Tarihine En Geç 48 Saat Kala İptal Etme Hakkına Sahiptir.Tüketici 48 Saatten Sonra Yapılacak İptal Durumlarında Satın Aldığı Günübirlik Turun PELERİN TUR tarafından iade edilmeyeceğini veya Tarih Değişikliği Olamayacağını Bilmektedir.Koşulsuz İadesi İptal Tarihinden 72 saat içinde Yapılacaktır 11 Ocak 2019 |  3008 Görüntülenme

Çevrenizle Paylaşın :        

KAMPANYA VE PROGRAM BÜLTENİ

EN SON HABERLER İÇİN